top of page

Yemen Mocha

Yemen mocha eşsiz tadı ve kokusu ile içen kişileri büyülemektedir. Yumuşak içim kahve çeşitlerinden biri olarak tercih edilen bu ürün 2000 rakımlı ürün çeşitlerinden biridir. Asidite oranı ise orta seviyededir. Orta gövdeli şekilde hazırlanan yemen mocha kendi bölgesinin en ünlü kahve çekirdekleri kullanılarak hazırlanmıştır.

 

İçeriğinde yer alan aromalarında ise muz ve demirhindi, kayısı ön plana çıkmaktadır. Daha tropik lezzet arayışında olan kişiler için çikolata kırmızı meyveler ve çilek ile desteklenmektedir. Aynı şekilde floral bir tat olarak tercih edilen kahvelerden biridir. Yemen bölgesinin en sevilen kahve çekirdekleri toplanarak orta derecede kavrulmaktadır. Ardından şarapsı ve balımsı lezzetler ile birleştirilir.

 

İçerisinde yer alan badem ise bu tat profilini tamamlamaktadır. Güne lezzetli bir aroma ve tat kullanılarak hazırlanan kahve ile başlamak isteyenlerin ideal seçimi yemen mocha olarak bilinir. Özenli paketlemesi sayesinde uzun süre tazeliğini korumaktadır. Kaliteli kahve çekirdekleri ve dengeli ısıda kavrulma oranı sayesinde son zamanların en fresh ve lezzetli kahve çeşidi grubu içerisinde yer almaktadır.

 

Aromatik Bir Yapıya Sahip Olan Yemen Mocha Ürünleri

 

Kahve tüketiminde aroma tatlardan hoşlanan kişiler için yemen mocha son zamanların en popüler ürün çeşitlerinden biridir. İçerisinde orta derecede kavrulmuş kahve çekirdekleri yer almaktadır. Bu şekilde kahve demleme süreci boyunca asidite değerleri de orta derecede kalmaktadır.

 

Yoğun tatlardan hoşlanan kişiler için çikolata destekli bu kahve ağızda eşsiz bir tat bırakmaktadır. Yemen kahvesi dünyanın en önemli ve beğenilen kahve çeşitleri arasına girmektedir. Mocha formunda tasarlanan bu kahve çekirdekleri ile ince çekim ürünler daha faydalı hale gelmektedir.

 

Tropik Lezzetlerden Hoşlananlar İçin Yemen Mocha Kahvesi

 

Tropik lezzetlerden hoşlanan kişiler için yemen mocha birinci sınıf ürün seçeneklerinden biridir. Hazırlanan bu kahveler hem yumuşak dokulu hem de çikolata yeme keyfini aynı anda yaşatmaktadır. Tamamı taze çekirdekler kullanılarak çekilen ve kavrulan bu kahveler tropik aromalar ile birleştirilerek daha farklı bir boyuta taşınmaktadır. Aynı zamanda yemen kahvesinin çok daha farklı ve üst seviyede tat anlayışı ile tüketilmeye devam etmektedir.

 

Özel Yemen Kahve Çekirdeklerinden Üretilen Yemen Mocha

 

Özel yemen kahve çekirdekleri kullanılarak üretilen yemen mocha günün her saati tüketime uygun olan kahvelerden biridir. Orta içim olarak hazırlanan bu mocha sayesinde istenen derecede kavurma süresine ulaşılmaktadır. Sıkı paketlemeleri ile kahve lezzetini içerisinde saklı tutmaktadır. Aynı zamanda tazeliğin çok daha uzun süre kalmasına yardımcı olur.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Yemekten Sonra Neden Kahve İçilir?

Hem zihinsel hem de fiziksel olarak sağlamış olduğu faydalar doğrultusunda kahve günümüzde büyük önem taşıyor. Bu sebepten dolayı gün içerisinde farklı öğünlerde mutlaka en az 1 veya 2 fincan kahve tü

Sober Blend

Kahveler günümüzde birçok farklı malzeme üzerinden özel bir denge halinde hazırlanır. Böylece ağızda farklı damak tatları oluşturmak suretiyle enfes bir kahve keyfi yaratmaktadır. Bu konuda en lezzetl

Rock Blend

Özel aroması ve farklı kavrulmuş çekirdekleri eşliğinde rock blend özel bir lezzet ve damak tadı sunuyor. Özellikle içeriği ile birlikte asi ve isyankar bir etki yaratan yapısıyla bir adım öne çıktığı

Comments


bottom of page